Церковний рiк Страстi Христовi

31. Болю сповнений i смутку…

O MEIN JESU, ICH MUSS STERBEN

Thomas Kelly, 1769-1755 Geistliche Volkslieder Пер. Т. Коковський, 1956 Paderborn, 1850

[figure: 3 4; 3 4; 1. Бо-; лю; 2; спо-; вне-; ний; i; 3; сму-; тку,; Вiн; вми-; 4; ра-; �; на; хре-; 5; стi...; Це; I-; 6; сус,; Кот-; ро-; го]

[figure: 7; лю-; ди; всi; по-; 8; ки-; ну-; ли,; то; 9; Вiн, –; Той; Про-; 10; рок,; так; дов-; го-; 11; ждан-; ний,; Син; Да-]

[figure: 12; ви-; дiв,; Бог; i; 13; Спас!; Сло-; во; 14; вiр-; не; i; прав-; 15; ди-; ве –; ось; я-; 16; кий; �; до-; каз; 17; в нас!]

2.

Чи Його ти чу�ш стогiн? Бачив горе над оце? Друзi всi Його зреклися, Й вороги плюють в лице. Всi повстали проти Нього, Й нi один не захистив… Та найбiльшим був ударом Той, що правий суд вчинив!

3.

I коли ми легковажим, I не ка�мось в грiхах – Грiшна верх бере природа, Й вiдступа правдивий страх. Ось за всi грiхи заплата, Ось, Хто наш несе тягар, – Божий Син, що воплотився, Свiту Спас i Володар!

4.

Вiн для нас – тверда основа, Наш притулок з вiку в вiк, Скеля нашого спасiння, Бог й водночас – Чоловiк! Агнець Божий, що за грiшних В жертву Сам Себе вiддав. Завжди буде переможцем, Хто Христовим вiрним став!

†Павло Богмат MusiX TEX