Церковний рiк Рiздво

6. Тиха нiч, свята нiч

F.J. Mohr, 1792-1846 Пер. Т. Ярчук, 1933 Укра�нський Лютеранський спiваник STILLE NACHT

Станиславiв, 1933 F.X. Gruber, 1787-1863

6 8 6 8

1.Ти 2.Ти 3.Ти [figure] [figure]- - - [figure] [figure]

ха ха ха

нiч, нiч, нiч, 2

свя свя свя [figure] [figure] - - -[figure] [figure]

та та та

нiч! нiч! нiч!

3

Ти Ан Бо

- хий - гел - жий

сон Бо Син

4

все - жий в_{свiт} по з’я з’я -вив. - - вивсь вивсь!

5

З i О, _{ра} - пас не_{дiс} - - ту - хай_{тю} в - хам тi_{сер} - нiж - шать_{цi}

Ма - -{но \atop ся}

6

- рi вiн ва - я про - шi

не -ка сер

спить, - зав: - ця, 7

див "О, хай - не не iз Ди ля лю - тят - кай - бо

- ко - тесь, - в’ю

у Бог про

-

8

яс ра слав

- лах -дiсть лять ле

{нам \atop От}

- дав". - {жить. \atop ця!}

9

Лю Лю Лю дям дям дям Спа Спа Спа -си -си -си

- тель - тель - тель

ро ро ро

10

- ди - ди - ди

- всь, - всь, - всь, 11

лю лю лю

-дям -дям -дям

Спа Спа Спа -си -си -си

- тель - тель - тель

ро ро ро

12

-дивсь! -дивсь! -дивсь!

†Павло Богмат MusiX TEX