Церковний рiк Страстi Христовi

33. Пречиста кров iз ран текла

DUNDEE

Укра�нський �вангельський спiваник The 150 Psalms of David Станиславiв, 1933 Edinburg, 1615

[figure: 4 4; 4 4; {1.Пре \atop 2. Ве}; 2; {- чи \atop - ли}; {- ста \atop - кий}; кров грiш; {iз \atop - ник}; 3; {ран \atop з}; ме; {тек \atop -}; не; {- ла, \atop був,}; {цiн \atop спо}; 4; {- на \atop - ко}; {Хри \atop - ю}; {- сто \atop я}; {- ва \atop не}; 5; {кров, \atop - мав,}; {при \atop ме}; {- \atop -}]

[figure: 6; {ми \atop не}; ж; {- рен \atop Спа}; {- ня \atop - си}; {з \atop - тель}; Вiт; 7; {- \atop не}; цем; {да \atop за}; {- ла \atop - був}; {пра \atop i}; 8; {- гну \atop лас}; {- чим \atop - ку}; {лю \atop Сво}; {- дям \atop - ю}; 9; {знов. \atop дав.}]

3.

Розбiйник на хрестi вмирав, Його теж свята кров. Прощенням, що в Христа вблагав, Спасла, – у рай пiшов.

4.

Великий грiшник з мене був, Блукав по всiх шляхах. Просить Христос, я повернув – Тепер в Його руках.

†Павло Богмат MusiX TEX