Церковний рiк Церковне новолiття

1. Бог з’явився до людей

Приписують Амброзiю Мiланському, 340-397 Нiм. пер. М. Лютер, 1483-1546 NUN KOMM, DER HEIDEN HEILAND Укр. пер. В. Солодкого, 1961 Дж. Вальтер, 1496-1570

[figure: 4 4; 4 4; {1.Бог \atop 2.Весь}; {з’я \atop свiт}; {- вив \atop то}; {- ся \atop - му}; 2; {до \atop зди}; -; {лю \atop - ву}; - дей - вавсь,; 3; {у \atop як}; {бiд \atop те}; {- нiй \atop мо}; {я \atop - же}; 4; {- ски \atop бу}; {- \atop -}; {нi, \atop -}; ти?]

[figure: 5; {шлях \atop Бог}; {про \atop - чо}; {-клас \atop - ло}; {- ти \atop - вiк}; 6; {до \atop во}; {Не \atop - дно}; {- \atop -}; {- бес \atop - час,}; 7; {для \atop хто}; {у \atop нам}; {- сiх \atop це}; {нас \atop роз}; 8; {ни \atop - су}; {- \atop -}; {- \atop -}; {- нi. \atop - дить?}]

3 Забувають iнодi люди про Писання:

Що не можна людинi – Богу все пiдвладне!

4 На хрестi помер наш Бог – справдi, як людина, Щоб здобули життя ми – в смертi Його Сина.

5 Пам’ятайте, люди всi, Кому поклiн-слава: Отцю, Сину, Духовi – вiчная похвала!

†Павло Богмат MusiX TEX